Archive for September, 2005

Guljanka

Sunday, September 18th, 2005

'Vaba' nädalavahetuse lõpetuseks käisime M-ga jalutamas. Tegime tormise sügisilmaga klassikalise slaavlaste tiiru Kadriorust Maarjamäele. Resultaat on näha piltides aadressil http://rings.pri.ee/Kadriorus. Piltidel on koledasti palju siinkirjutajat, kuna kaamera on M-i oma ja seega mängis tema enamasti operaatorit.Diagnoosiks mulle see, et pean loobuma õhtustest compulsive eating tuuridest ja sporditegemisega taasalustama.Pean mainima, et vananaistesuvi ja sügise esimesed nädalad [...]

School's out for summer

Sunday, September 18th, 2005

Tegelikult on vahepealt palju juhtunud. Pärast paari aastat lõbusat kooliskäimist, paari aastat agoonias kooli ja töö vahet jooksmist ning aastat ainult töötegemist lõpetasin ülikooli. Kiitusega!

Tunne jäi pisut mõru, kuna koolis ei paistnud eriti keegi hoolivat mu 83-leheküljelisest shedöövrist ega üldse tõsiasjast, et ma eksisteerin. Shedöövri juhendajaga kokkusaamise katsetest võiks kirjutada tragöödia, kaitsmisest komöödia ja [...]

Prius

Saturday, September 17th, 2005

Teate, mul on täna vaba päev. Mitte midagi ei pidanud tegema. Ei tahtnudki teha. Seda, et saad olla terve päeva üksi kodus ja teha, mida soovid, ei juhtu minu kõrges eas enam/veel kuigi tihti.Lähen nüüd teen veel midagi vaba .. pizza- ja teeõhtu Hogarthi ja Emil Todega.

Väikesed valed, suured valed ja ...

Saturday, September 17th, 2005

Äge. Avastasin just featüüri http://rings.pri.ee/stat/. Osutub, et näiteks augustis käis siin  inimesi 88-lt erinevalt IP aadressilt. Sealhulgas domeenidelt just.ee, pol.ee ja hansa.ee. Ja mis veel parem – kõik polegi mina, Maris või Googlebot! Tundub, et aktiivikud on olnud K Rootsist ja M Lätist, imelikul kombel aga pole jälgegi T-st UK-st. Pean teda noomima.


.pri.ee priiks!