Juuksur

Kas ma eksin, kui väidan, et juuksurite ja soengute vahel kehtib mitu-kahele (ok, võibolla ka mitu-kolmele) seos? Ehk siis - keskmine juuksur suudab lõigata kahte, maksimum kolme erinevat soengut. Jutt on siis meestesoengutest. See kehtib ka keskmisest pisut parema juuksuri kohta, kes, tõsi küll, oskab iga kord täpselt sama sonksi lõikamist varieeruva "jätame-siit-nüüd-natuke-pikemaks- ooo -fileerime-siit-natuke-rohkem" jutustamisega varjata.

Juuksurisalongi akendel olevad metsikute soengutega modellmeeste piltide ruutmeetrite arv ja salongis lõigatavate erinevate sonegute hulk on vist samuti pöördvõrdelises seoses.

Dialoog juuksurisalongi astudes:

Mina: tere Juuksur: tere-tere, kuidas lõikame? Mina: <insert mumble here> Juuksur: ahaa, люхике? Mina: Mm, ei, mitte päris <insert mumble here> Juuksur: ahaa, väga hea *click-click-click

Resultaat on üks järgmistest: 1) Variant 1 2) Variant 2 3) Variant 3

3 Responses to “Juuksur”

  1. Pärtel Says:

    Kas nendel piltidel peaks sinu praegune sasuun olema kujutatud?... siis ütleme nii, et joonistamine pole sul just tugevaim külg :P (ma loodan)

  2. M. Says:

    ei ole siin midagi, pärtel. jooniseid täpsemalt uurides selgub, et skalbi joonistamisega on ta ikka kõvasti vaeva näinud - kõik on erinevad. lihtsam oleks olnud kopipasteda :P

  3. tella Says:

    hahahahahahhaaa mulle meeldib autori huumorimeel. kõige parem ise lõigata. iga kord tuleb erinev ja kunagi ei tea milline soeng välja kukub. elu täis üllatusi.

Leave a Reply


.pri.ee priiks!