Veel positiivset teeninduselamust

Täna tiba peale seitset töölt Väike-Ameerikasse jalutanud, avastasin, et riisiraketil on üks tagakumm katki. Oli teine juba sügisel talverehve alla vahetades imelik ja ainult minu õnn, et see andis järele Rahandusminni taga Sex Shopi vastas parklas, mitte mõnes 100km/h läbitud kurvis.

Esimese hooga mõtlesin, et keeran varuratta alla ja investeerin homme aega linnas uue rehvi(paari) leidmiseks, ent siis koitis ja veeresin poolenisti täispumbatud kummiga Pärnu mnt kõrvale väikesesse nurgatagusesse töökotta (miks küll peab jalgpumbaga kõrvaltänaval autokummi pumpavat inimest vaatama ehmatunult nagu marutõbist, ei tea) . Seal selgus, et rehv on katki ja rebenenud ja sellega pole enam suurt midagi teha. Kuna eelmisest samalaadsest jamast oli mul lausa pagasiruumis üks napid pool aastat vana rehv, siis mõtlesin, et otsin sellele sama mõõduga paarilise. Kohapeal töökojas sama rehvimudelit polnud ja nii lõin peaaegu tänaseks käega ning lasin varuratta alla keerata (ketserlik küll mehaaniku poja jaoks :D , ent mul olid way liiga heledad riided seljas, et seda ise teha).

Sel ajal kui kummimees autot kruttis, jalutasin saja meetri kaugusele ATM juurde, et sularaha võtta. Tagasi jõudes selgus, et remontnik polnud mitte ainult kummi ära vahetanud, vaid oli helistanud ühte oma töökoja sõsarfirmasse, seal leiti täpselt sama rehvimudel ja pandi see minu jaoks kinni. Raha võttis vastutulelik tegelane ainult 25.- ja kaasa sain juhtnöörid, kuhu minna ning mida teha, et kinnipandud rehv kätte saada. 15 min sõitu, 15 min ootamist ja voila! Ahjaa, see kõik juhtus juba umbes kell 7 õhtul.

2 Responses to “Veel positiivset teeninduselamust”

  1. Jaan Says:

    Hea teenindamise kuu. Kiida teenindajat :)

  2. M. Says:

    kuid siiski .. minu positiivseid kogemusi infoautos sa selle jutuga ei ületa :P

Leave a Reply


.pri.ee priiks!