Töövoog

Tööl on kummaline olukord.

  • Ülesande 1 tegin juba ammu ära, ent praegu on see minemas live-keskkonda ja seega ootame süsadmini tegevust.
  • Ülesanne 2, millega oleksime pidanud juba nädalakese tagasi alustama, on jäänud töövoos analüütiku taha toppama. Ootan.
  • Ülesannet 3 ei saa teha, kuna selle aluseks oleva data warehouse'i presentatsioonikihti arendatakse aktiivselt. Ootan.
  • Ülesanded 4 ja 5, millega on juba päris kiire, ootavad tellijapoolset tegevust. Ootan ja saadan emaile.
  • Ülesannete komplekt 6, mille jaoks olin pmst projektijuht, on kirjeldatud, plaanitud, äritellija nõusolekuga varustatud ja läks täna töösse. Ootan, mil arendaja mingit tagasisidet annab.

Seega viimaste päevade tegevus(etus) on stiilis - elektrikirjade saatmine, helistamine, koosolekutel istumine, ootamine. Ma arvan, et varsti rakenduvad kõik Murphy seadused korraga ja näiteks reede õhtul kell 4 vallandub kogu ülesannetelaviin korraga minu peale, viiest suust kostab korraga "noh!?!" ja tööpäevad venivad jälle üheksani.

Seniks võib ilusat ilma nautida.

One Response to “Töövoog”

  1. БECEДЫ O » Blog Archive » Terviseplaani jätkuks Says:

    [...] Töötan 40h nädalas - check. Arvestades, et töötegemine on viimastel nädalatel viiel eri moel segatud olnud, olen saanud rahulikult 8h päevi teha. Selline lustielu saab küll peagi otsa ja mai lõpp paistab kole. Mõlemad mu projektijuhid teavad, et olukorras, kus mitte keegi kliendi poolelt meiega tegeleda ei soovi/saa ja kliendi sisemised tähtajad lenvdavad, pole ka meil tähtaegadest kinni pidada, ent tundub, et midagi ei saa parata. [...]

Leave a Reply


.pri.ee priiks!