Surnud punkt

Oeh .. tööl on surnud punkt. Me oleme nagu kühvlitega maja ehitamas - s.t. kõik vennad kühveldavad väga spetsilt, aga maja asemel valmib siiski ainult liivahunnik. Puht bürokraatlikus mõttes on kõik justkui enam-vähem korras, aga see, et me just täna ja praegu mitte midagi tegelikult kasutatavat ei valmis ei saa ega üle anna, hakkab mulle nüüd, neli kuud peale alustamist, juba ajudele.

Lisaks juhatan kõrval-arvutis suhteid:

 • reisibürooga 1, mis tahab mulle väljastada pileteid reisiks nr 2,
 • online reisibürooga 2, kelle süsteem suutis minu broneeringu reisile nr 1 metsa keerata, samas raha ära võtta, ja kes nüüd üritavad mind läbi, vabandust, aga 'roomaja genitaali' siiski kuidagi üle Frankfurti pudrumägede ja piimajõgede maale ruutida,
 • kinnisvaramaakleriga, kellelt me soovime uue üürilepingu allkirjastamist,
 • autoremonditöökojaga, kus oldi väga vastutulelikud ja lubati mu koledasti kärisev riisirakett juba täna korda teha, ent kust pole poole päeva möödudes veel ühtki hinnapakkumist tulnud.

Tundub, et rõhuv enamus probleeme ja tahtmisi ei lahene mitte ühiskondliku kasutusloo vaikimisi-stsenaariumi järgi, pigem probleemidest pikitud alternatiiv-voogude kaudu. Grr.

Plaanin hankida mingi (mittesportliku) hobi, mis mõtted jamadelt kõrvale viiks. Kas on ettepanekuid?

5 Responses to “Surnud punkt”

 1. M. Says:

  süsta (pigem sportlik)

 2. Y Says:

  numismaatika... ;)

 3. tinistaja Says:

  Bo Yin Ra

 4. Jaan Says:

  Üldiselt sportlikke hobisid oleks lihtsam soovitada, aga alati saad ju hakata tegelema, markide kogumisega, autopedendusega kõrgemal tasemel, vanakraami kogumisega, laste kasvatamisega, võid erakonda astuda. Savisaareks sind juba tituleeriti, asi see siis reaalsuseks vorpida :P Kunstiga igas vormis. Kui veel soovitusi, küll midagi ikka leiame ka sinu jaoks :) Igast värki on, on ka mittesportlikke, anna ainult tuld(siit tuleb kohe püromaania, aga see võib tekitada probleeme seadusega).

 5. Milk Shake Queen Says:

  klaverimäng

Leave a Reply


.pri.ee priiks!