Projektijuhtimisvaegus

Oeh. Mul seda projektijuhtimise soolikat vist ikka pole. Või kui on, siis tahab see tugevat trenni, enne kui ma börsimaaklerilikult asju orgunnida oskan. Täheldasin kolme põhilist puudust:

 • Puuduv proaktiivsus. Ootan kelleltki mingit signaali. Kellelt? Mis pagana signaali?
 • Kontrollimaania - tahaksin kõike ise teha või kõiki tegevusi detailideni teada. Delegeerimisoskusele hindeks kolm miinus.
 • Kalduvus seletada ja lubada liiga palju ning teiselt poolelt liiga vähe nõuda.

Positiivse poole pealt märkan seda, et telefoniga helistamise hirm ja ka telefoni vastuvõtmise foobia on üsna kadunud. Isegi võõraid numbreid võtan meeleldi vastu.

Lisaks projektijuhtimisvaegusele kukkus särgilt päeva jooksul kaks (!?!) nööpi ära. Ei, särk on pigem avar kui kitsas. Esimese nööbi eesttulek polnud suurem sündmus, ent teine kukkus eest keset tulist arutelu uute tööde üle ja peale seda turtsatas üks vestluspartner tükk aega juttu sekka naerda.

5 Responses to “Projektijuhtimisvaegus”

 1. Pärtel Says:

  Vaata aga vaata.. progejast projektijuhiks! Mis laadi projekt käsil on? Kas selline, kus kari neegreid või nö "Mees ja Koer" projekt ehk projektijuht ja progeja?

 2. Administrator Says:

  Eiei, ma olen ikka prologeleja edasi, lihtsalt meie meeskonna sees on moodustunud tandem, kus üks osapool olen mina ja teine tegelane on mingis osas minu manageerida. Krt, polegi nii lihtne. :p

 3. Administrator Says:

  Ahjaa - tegemist on võrdlemisi bürokraatliku kehamüütamisprojektiga.

 4. Pärtel Says:

  Eero: "üks osapool olen mina ja teine tegelane on mingis osas minu manageerida" - no siis ikka "mees ja koer" :P

 5. Milk Shake Queen Says:

  eino iseennast ona lati kõige raskem juhtida/sundida

Leave a Reply


.pri.ee priiks!