Eternal Sunshine

Eternal Sunshine of the Spotless Mind 4/5 Vihmase nädalavahetuse õdustamiseks jalutasin Stockmanni ja ostsin kaks DVD filmi. Tuhnisin tükk aega ja kaevasin filmikuhjast välja ülalmainitud "Eternal Sunshine of the Spotless Mind'i" ning George Clooney järjekordse poliitikadraama "Good Night, and Good Luck".

Vahepõikena - tundub, et kodumaa majandus ja minu isiklik laiskus on jõudnud etappi, mil odavam on 79.- eest poest DVD osta, kui 2h filmi piraatida või 50.- eest laenutada (ja järgmisel päeval taas videolaenutusse sõita).

"Eternal Sunshine.."'iga jäin rahule. Jim Carrey leivanumbriks saanud näomoonutust ja jampsimist ei näidatud. Üllatusena sain IMBD-st teada, et film kandideeris kahele Oscarile ja võitis parima stsenaariumi kategoorias. Jim Carrey mängitud luuserist peategelane oli mu jaoks kuidagi liigagi ühekülgselt luuserlik. Kate Winslet boheemlasliku pruta ja Kristen Dunst mälukustutajate sekretärina mängisid see-eest palju vävikamalt.

Stoori iseenesest oli huvitav segu reaalsest ja mängult toimuvast. Õpetliku puändi oleks võinud küll pisut keerulisemalt lahti mängida. Praegu jäi selline ebameeldiv 'ratsutame koos päikeseloojangusse' tunne.

Ajaviiteks hea film, aga mitte 100% minu maitse.

One Response to “Eternal Sunshine”

  1. Anonymous Says:

    pole ime et sellest ajast peale kui sa endale kliendikaardi tegid sa oled laenutanud täpselt ühe filmi :D

Leave a Reply


.pri.ee priiks!