Tualeti kasutamise 101

Täna sai taas kinnitust mu teadmine, et tualeti kasutamise harjumuste järgi saab inimesed liigitada kolmeks - mehed, naised ja "need ülejäänud".

Kontoris, kus ma iga päev töötan, on unisex tualetid. See on mõistlik, kuna iga korruse peale kahte tualetti ehitada oleks tööandjale kulukas ja ihuhädade ajamiseks korruste vahel kappamine oleks töövõtjale tüütu. Seni oleme ilma suuremate kataklüsmideta hakkama saanud.

Ettevõtte teises kontoris on samuti unisex tualett, aga seal pole nii hästi hakkama saadud – naised tegid tualetirevolutsiooni ja panid ühe kabiini uksele sildi, mis sanitaarsuse säilitamise nimel keelas meesterahvastel sinna siseneda.

Täna on kontoris mööbli kokkupanijad – hulk umbes minuvanuseid noori mehi, kes tegelevad meie korrusele uute laudade ja toolide installeerimisega.

Tundub, et üks neist liigitub "nende ülejäänute" hulka, kuna WC-sse astudes avanes järgmine pilt:

 • kellegi „sihik“ on vale olnud - tualetipott ja selle ümbrus lainetab uriinist,
 • kraanikausi ümbrus, põrand, peegel ja kraan lainetavad veest ja seebijälgedest (vähemalt pesi ta käsi),
 • kõikjal ruumis on tolmuseid jalajälgi,
 • õhuvärskendaja on pikali keset ruumi,
 • prügikasti kaas on lääbakil, kogu selle jälk sisu on vaateulatuses.

2 Responses to “Tualeti kasutamise 101”

 1. Offf Says:

  Need Unisex tualetid on ikka yks hirmus meesterahvaste ahistamine. 1. Miskip2rast vedeleb prill-laud kogu aeg all ja seda tuleb yles t6sta 2. Prygikastis on mingi 6udne verine j2lkus 3. Meesterahvas l2heb tualetti ja ajab seal asja 2ra - ajakulu max. 5 min. Naisterhavas l2heb tualetti, teeb sinna pesa, muneb munad, haudub v2lja, kohendab meiki, s2tib soengut. Min ajakul 15 min. Max. ajakulu ...Vigaseks v6ib ennast oodata.

 2. I:v Says:

  Krdi eevatütred, tekitavad igasugu jälkusi prügikastidesse. Ei tea kas see on halva kasvatuse või mille tõttu... Jätku kohe järele!

  ... ma siiski arvan et sulle meeldiks siiski miskit prügikastis kui teade, et 9 kuud nüüd kuivust...

Leave a Reply


.pri.ee priiks!