9 kuud ja 9 riiki

Kusagil datacenteri betoonruumis ragistab meie server laadida ja lahti mõtestada gigabaidikest andmeid. Mina ootan. Tahan esimese toodangukeskkonnas toimuva laadimise käekõrval lõpuni viia, et süda rahul oleks. Kaugtööd ei luba bürokraatia teha.

Lammaste lugemise analoogina arvasin kokku, kui mitmes riigis ma oma veerandsajandise elu jooksul käinud olen ja sain üsna nutuse nimekirja:

(Eesti,) Läti, Soome, Rootsi, Taani, Saksamaa, Inglismaa, USA, Türgi, Venemaa (mööndustega - nõuka-ajal ja endistel Eesti aladel üle Peipsi).

Eestit arvestamata 9 riiki (ma ei lugenud sisse ka riike, kus ma lihtsalt lennukit vahetanud olen, oleks vist 2 juurde saanud). Eestist eemal oldud aega tuleb see-eest kokku üle kolmveerand aasta:

Inglismaa – 5 kuud, Rootsi – 3.5 kuud, USA – 5 nädalat, Taani – 2.5 nädalat, Türgi – 1 nädal, Läti – 0.5 nädalat, Soome – 1 päev, Venemaa – 1 päev.

Paari nädala pärast lisanduvad Austria ja loodetavasti ka Šveits.

3 Responses to “9 kuud ja 9 riiki”

  1. Milk Shake Queen Says:

    +veel saksamaa lõuna osa...Lichtestein..kui teekond vastav valida... paistab et ei olegi teinud "kohustuslikku Poola trippi" a ka autoga Euroopasse..sellega lisanduks +4-5 riiki nagu naksti...

  2. Milk Shake Queen Says:

    tuli kõigest 19 riiki....

  3. E:r Says:

    Koos Šotimaa arvamisega riigiks või ilma?

Leave a Reply


.pri.ee priiks!