Keskerakonna jõulukaardikampaania tingimustest

Keskerakonna veebilehele on läheneva pööripäeva vaimus e-kaardi saatmise võimalus tekitatud. Seal saab kokku panna nimest ja soovist koosneva "kaardi", milles Edgar Savisaar saajale videos head soovid üles loeb.

Iseenesest tore IT-vahendite kasutus ja Savisaar on kindlasti hulga tööd ära teinud, et need nimed kõik linti lugeda, aga kampaania tingimused teevad murelikuks:

3. Kampaanias osalemiseks registreerutakse automaatselt kui saadetakse Kaart ja kui aktsepteeritakse saadetud Kaart, klikates e-postile saabunud vastavale lingile.

4. Kampaanias registreerimisega annab osaleja Korraldajale õiguse kasutada oma nime ja e-posti aadresi käesoleva Kampaania ja ka tulevaste Kampaaniate raames.

Hmm.. kas see tähendab, et edaspidi võib kampaania korraldaja minu nime all mingeid avaldusi teha ("kampaania" on ju väga lai mõiste)?

Samuti on kahtlane, et kasutaja endale saadetud e-kaardi lingi klõpsamisel "automaatselt" mingi spämmi ja poliitilise "kampaaniate" ohvriks "registreerub".. meenutab kahtlaselt pahavara käitumist.

2 Responses to “Keskerakonna jõulukaardikampaania tingimustest”

  1. Pärtel Says:

    Täiesti uskumatu erakond on see.. ei ole sõnu. Ja ometi ma ütlesin seda :)

  2. Kampaania Says:

    keskerakond on viirus!

Leave a Reply


.pri.ee priiks!