Kiidan et-bike.ee-d ja AS Mefot!

Kiidan kahte ettevõtet, kes mind ebameeldivast olukorrast välja aitasid ja hea klienditeendinduskogemuse pakkusid -

Mul on vinge pulsikell - Polar s625x koos footpodi ja jalgratta traadita kiirusemõõtjaga. Ilmselt ei vasta see kell kuigivõrd mu sportlikule võimekusele, küll aga sobib see väga hästi mu "tehnilise vidina ägeduse" skaalale. Ostsin selle kohalikust et-bike.ee internetipoest, mida peab OÜ Biketrade (kuna sain kella sealt hulga soodsamalt kui füüsilisest kauplusest).

Lugu ise selline, et paar nädalat tagasi hakkas kell streikima. Numbrid ekraanil vilkusid ja tuhmusid, IrDA andmeühendus ei toiminud, taustavalgustuse nupu vajutamisel tegi kell restardi jne. Kuna olen kella hoidnud nagu silmatera, siis arvasin esialgu, et suvel patareid vahetades pani kellassepp sinna mingi "käki" sisse ja probleemi parandamiseks piisab uuest patareist. Sama arvasid e-postis ka Mefo spets ja velo.clubbers.ee foorumlased.

Viisin kella Mefosse, seal võeti mind hästi vastu, remontija uuris esialgu kella ootetööna, aga selgus, et probleem on tõsisem ja ilmselt tuleb vahetada kella sisu kõige olulisem komponent - trükkplaat.

Kuna trükkplaadi vahetamine maksab tuhandeid kroone ja teadsin, et kellal on kaheaastane garantii, siis uurisin kiiresti välja, et tellisin kella poolteist nädalat rohkem kui 2a tagasi, aga Eesti Posti kulleriga sain kätte 4 päeva vähem kui 2 aastat tagasi... mis tähendas, et neli päeva oli garantiiperioodi veel järel.

Võtsin kiiresti ühendust et-bike.ee-ga, kuna esialgsel müügiarvel oli internetipoes tellimuse sisestamise kuupäev, mitte tellimuse täitmise, s.t. kauba mulle saatmise kuupäev. Natuke suhtlemist ja sain neilt pea kaks aastat tagasi tehtud ostu kohta arve koopia, kus kõik kuupäevad korrektselt peal.

Siis kirjutas Mefo, et garantiitööde tegemiseks et-bike.ee-st ostetud asjale peavad kaks ettevõtet ise omavahel asjad selgeks rääkima.

Läks paar päeva ja sain teada, et suhtlus on toimunud, kell garantiikorras parandatud ja kaikki on kunnossa.

Kokkuvõttes viitsisid mõlemad ettevõtted minu probleemiga mitte ainult tegeleda, vaid selle ka eduka lahenduseni viia.

Seega - julgen soovitada et-bike.ee-st ja Mefost ostmist, kuna probleemi korral saab neilt abi.

5 Responses to “Kiidan et-bike.ee-d ja AS Mefot!”

 1. Anonymous Says:

  hmm, ma arvasin, et ostsid selle kella välismaisest veebist..

 2. E:r Says:

  Mkm.. eesti firma poest, a kell toodi ise välkade juurest.

 3. E:r Says:

  eBayst oleks soodsamalt saanud, aga ei julgenud.. justnimelt garantiiprobleemide jms pärast.

 4. Anonymous Says:

  mhmh. ja paypal tundus ka kahtlane.

 5. eBay rocks you socks! Says:

  olen tellinud ebayst juba mitu aastat kellasi, sülearvuteid, leathermane, blackberrysid, sõjaväe varustust, auto varuosasid jpm.

  ei ole kordagi tünga saanud ja ntks timexi ironman (usb toega) kellal on uskumatu 11a garantii! või mu leatherman, mis väärkasutamise tõttu katki läks - vahetati matkaspordist ilma jorisemata ära, mis siis et eestis seda mudelit siis veel ei müüdutki. ka sellel vidinal on garantii 25a.

  ja kes siin mainis paypali, siis teadmiseks, et see on üks usaldusväärsemaid maksmisviise üldse. oled sa lugenud nende ostja kaitspoliitikat? - isegi eesti kohtutes ei tao sa sellist summat välja nagu paypal pakub kasvõi 30 USD eseme eest :)

Leave a Reply


.pri.ee priiks!