Rings.pri.ee -> Ringmae.com

Parem hilja kui mitte kunagi..

Annan teada, et seoses "domeenireformiga" kaob selle lehe praegune aadress http://rings.pri.ee varsti (2011-01-05) ajaloo prügikasti ja leht jätkab eksisteerimist uuel aadressil http://ringmae.com/.

# Miks?

Kolmanda taseme kohaliku domeeninime ("*.pri.ee ") kasutamise eest kasseeritakse edaspidi mahedad 349EEK (€22.30) aastas, samas kui "*.com" domeeni saab n erineva pakkuja juurest m korda soodsamalt. Näiteks mina maksin ringmae.com eest isegi palju, veidi üle 100EEK aasta eest.

# Kas sul siis pole seda €22.30 aastas välja käia?

On ikka, aga kasutan selle millegi muu (raamatute, teatripiletite.. krt, kasvõi õlle!) ostmiseks ja ei allu "Eesti Interneti Sihtasutuse provokatsioonile".

# Mis saab siia lehele tulevatest linkidest, Google page-rankist, õnnetutest tudengitest, kes soovivad füüsika praktikume alla laadida, jne?

Lingid lähevad katki. Google pagerank haihtub. Õnnetud tudengid "guugeldavad" ja leiavad kas selle lehe uuelt aadressilt või mõne teise samaväärse lehe.

# Kas see leht jääb uuel aadressil samasuguseks, nagu seni?

Jah, kuigi olen kindel, et katkiseid linke jms leiab siit veel kuude kaupa. Kui keegi mõne katkise lingi, bugi või vale suunamise otsa satub ja endas energiat leiab, palun jätke kas postituse/lehe alla kommentaar või teatage eringmae (ät) gmail punkt com.

One Response to “Rings.pri.ee -> Ringmae.com”

  1. Leo Says:

    Tõsi ta on. Ei suudetud reformi korralikult läbi viia. Kes kannatab ja jutu kinni maksab on ikka tarbija.

Leave a Reply


.pri.ee priiks!