Warning: Creating default object from empty value in /home/np7079/domains/ringmae.com/public_html/wp/wp-includes/functions.php on line 292 Strict Standards: Non-static method FeedWordPress::needs_upgrade() should not be called statically in /home/np7079/domains/ringmae.com/public_html/wp/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpress.php on line 135 Strict Standards: Non-static method FeedWordPress::stale() should not be called statically in /home/np7079/domains/ringmae.com/public_html/wp/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpress.php on line 203 Warning: Creating default object from empty value in /home/np7079/domains/ringmae.com/public_html/wp/wp-includes/functions.php on line 292 Strict Standards: Non-static method FeedWordPress::update_requested() should not be called statically in /home/np7079/domains/ringmae.com/public_html/wp/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpress.php on line 208 Konversationen » Blog Archive » Bännerid

Bännerid

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/np7079/domains/ringmae.com/public_html/wp/wp-includes/functions-formatting.php on line 78

Veeb kuulukse olevat üks kõige kiiremini kasvavaid reklaamikanaleid. Tore.. aga nii elementaarne asi, kui see, kuhu bännerile vajutanud klient suunata, kipub valesti minema.

Klikkisin eile Postimees Online-is TTÜ 90. sünnipäeva ürituste bänneril ja sattusin seksikale "Viga! Lehekülge ei leitud.." teatele. Tüng!

Täna nägin Delfis (jah, olen osaliselt kontoriplankton) raamatu "Kuumad üheksakümnendad" (huvitav ju, olin siis laps, nüüd tahaks toonaste sündmuste kohta teise pilguga lugeda) bännerit, vajutasin ja jõudsin Rahva Raamatu saidi tühjale lehele. Reklaamitavat raamatut ei leidnud ma isegi otsingust. Tüng!

Seega - soe soovitus reklaamitellijale - klikkige vähemalt ühel korral iseenda bänneril, et veenduda, kuhu see õigupoolest suunatud on. Potentsiaalne klikkija peab olema tootest väga huvitatud, et ise hakata teie obskuurse ülesehitusega saitidel tuhnima (nii huvitatud klient ostab toote nii-ehk-naa, mis tähendab, et bänner pole tema meelitamiseks vast vajalikki).

Leave a Reply


.pri.ee priiks!